TalentPool

Pro naše významné klienty jsme v rámci neveřejné sekce webu schopni zpřístupnit náhled na anonymní seznam všech aktuálně procesovaných kandidátů v pozici nabídka nebo pohovor ze kterých si podle filtrace a zjednodušeného pohledu na klíčové kompetence a další atributy můžete vyselektovat odborníky, kteří korespondují s potřebami Vašeho projektu a my je za Vás kontaktujeme s nabídkou konkrétní spolupráce.


Tuto sekci pro vás v rámci rozšiřování stránek aktuálně připravujeme. Jakmile budeme na trhu etablovaní a zásobník kandidátů ve fázi nabídka/pohovor bude dostatečně robustní, sekci spustíme a budeme vás o tom informovat

Aktuality

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.