Brno

1.3.2022

60000 Kč / měsíčně

HPP

Senior PHP vývojář (HPP)

V kanceláři

Remote

80 % remote

Základní informace 

Hledáme parťáka – vývojáře PHP do týmu – seniora.
Nový kolega by měl mít několik let zkušeností, 2-3 roky stačí, více je lépe. Nepotřebujeme konkrétní znalosti, ale člověka, co je schopen se učit a měnit věci.
 

Informace o projektu 

Interní aplikaci na správu dat, která importuje různá data od 200 dodavatelů a různými automatickými nástroji je konsoliduje. Aplikace má i UI pro ruční správu dat, kterou používají interní zaměstnanci a brigádníci. Cílem je připravená data přes API distribuovat do několika eshopů. Aplikace je nově vytvořená (nenese žádný technologický dluh, žádné historické omyly, apod.) nad Symfony frameworkem, PHP7, PostgreSQL, docker, pro build aplikace používáme Phing. Verzujeme v Git. 
Eshop – stavíme na novou verzi Patro.cz nad Shopsys frameworkem, který slouží jako solidní základ pro vývoj moderního internetového obchodu s aktuálními technologiemi. Jde o rozsáhlý projekt, který se bude dlouhou dobu dále rozvíjet. 
 

Skill-set – klíčové požadavky na technologie

 • PHP (minimálně 7.x+, makáme i v 8.x)
 • Znalost relační SQL databáze
 • Zkušenost s libovolným MVC frameworkem
 • Znalost alespoň části technologií z našeho backend stacku
 • Git, máme vlastí Gitlab CE s CI/CD
   

Ostatní 

 • 80% homeoffice
 • Půlroční odměny (až 2 platy navíc)
 • Zvýhodněné mobilní tarify
 • Workshopy
 • Flexibilní pracovní doba (samozřejmě je potřeba, abys byl část dne k dispozici)
 • Prostor pro vlastní inovace a nápady

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

#2F3134

IT Recruiter / Talent Acquisition Manager do TalentGroup !!!

Jsme nová společnost zaměřená na úzce specializovaný nábor v oblasti IT, v níž propojujeme nabídku s poptávkou, IT odborníky se zajímavými projekty. Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici IT Recruiter/Talent Acquisition Manager s chutí komunikovat a neustále navazovat nové kontakty s IT odborníky - kandidáty pro naše projekty.

Brno on-site, pátek home-office
co nejdříve!
30.000-60.000
Remote

Ostatní

IT RECRUITER (junior/senior) | kariéra v personalistice!

Hledáme kolegu nebo kolegyni s chutí komunikovat a neustále navazovat nové kontakty s IT odborníky - našimi kandidáty!

Brno
1.2.2022
40000 - 60000 Kč (dle seniority)

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.