Nahrát životopis

Pokud jste v sekci Volná místa nenašli žádnou pozici, která odpovídá vašim požadavkům, nebo zkrátka jen chcete být v kontaktu do budoucna a rádi byste ve velmi krátké době obdrželi nějakou přesně zacílenou nabídku, jednoduše nám na sebe zašlete kontakty a my se Vám ozveme.

Nejlepší je vždy si spolupráci na něčem konkrétním vyzkoušet.

Formulář pro nahrátí životopisu

Máte naše slovo, že Vás budeme: kontaktovat pouze relevantními nabídkami, respektovat Vaše stanovené časové možnosti a nezahlcovat Vás opakovanými telefonáty od různých kontaktních osob. Chceme, abyste z naší spolupráce měli od začátku až do konce dobrý pocit profesionality a rovnocenného partnerství.

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.