full-remote

ASAP

80.000 - 120.000

HPP nebo kontrakt

JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS

V kanceláři

Remote

100 % remote

Kdo jsme?

Jsme personální agentura se specializací na IT. Pod touto značkou jsme sice na trhu noví, ale recruitmentu se věnujeme už více než 10 let a jsme v tom úspěšní a rádi si s Vámi o tom popovídáme. Zakládáme si na kvalitě a rychlosti poskytované služby a bude nám ctí ji nabídnout i Vám - našemu dalšímu potenciálnímu kandidátovi (kandidátce).


Koho hledáme?


Pro našeho váženého klienta - největšího severoevropskoého dodavatele IT služeb poskytujícího komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor a služby pro vývoj produktů v oblasti komunikací a moderních technologií – hledáme do dvou rozdílných projektů vhodné kandidáty na pozici JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS.
 
1. projekt se týká významného mezinárodního tel. operátora působícího v skandinávských a baltických zemích
2. projekt se týká velké evropské finanční skupiny působící v severní Evropě
 
Ke každé pozici zvlášť Vám na vyžádání poskytneme konkrétní detaily a společně vybereme takovou, která odpovídá Vašemu profilu a dosavadním zkušenostem. Co Vám můžeme slíbit je až překvapivě rychlý průběh - vše nechejte na nás a do 24h dostanete termín pohovoru. Následně do 1 prac. týdne budeme mít finální výsledek. Uvidíte že Vás nadchne, jak to bude "snadné", neděláme to poprvé a umíme opravdu pomoct tomu, aby jste získal(a) vytouženou pozici.

Obecné požadavky:

  • Hledáme seniornější kandidáty se znalostí JAVA pro backendový vývoj za použití Spring frameworku, ve frontendu React, databáze SQL
  • ideálně aby kandidáti měli nějakou zkušenost s public cloudem (AWS)
  • Dále zde bude práce s microservices (RestAPI, SoapAPI),
  • samozřejmostí je velký důraz na mluvenou angličtinu

Popis projektů

Projekty se týkají např. rozvoje objednávkového systému (se složitou logikou v pozadí - návaznosti na logiku tarifů, produktový katalog, nutnost okamžité dostupnosti služeb atd.). Dále platební/kartové systémy, vývoj zcela nových komponent, ale také integrace na existující systémy, případně systémy 3. stran (např. ve skandinávských zemích s velmi populární platební platformou Switch). Co je samostatná kapitola je messaging services - nový (společensky přínosný) projekt hromadného zasílání multimediálních "cross-platforms" zpráv, s využitím např. při blížících-se živelných katastrofách, konfliktech, ale třeba i při běžném zpoždění vlaku (zprávu obdrží všichni cestující). V případě obou projektů využití nejmodernějších technologií (Java 11, ale i 17), příprava na 6G atd. Naši kandidáti jsou v partnerském vztahu s klientem a případě obou klientů se podílí i na tvorbě nových produktů (formou workshopů) a v jejich řadách pak vznikají i product owneři, který mají na starosti vývoj celého konkrétního nového produktu.

Projekty u obou koncových zákazníků jsou více než zajímavé a stojí za to se zúčastnit rychle domluveného pohovoru, kde se dozvíte více. Nemáte co zrtatit - poznáte nového potenciálního zaměstnavatele, prostředí, novou kontaktní osobu - každé setkání/pohovor je produktivní. Doporučujeme tedy neváhat a rovnou se nám přihlásit


V obou případech bychom samozřejmě rádi ostřílené Java BE seniory - ty by chtěl každý a ti budou mít díky našim vazbám na klienty z velké pravděpodobnosti vyslyšené podmínky které si "nadiktují". Jsme schopni ale pracovat i šikovnými vývojáři s úrovní medior.


If you are foreigner living in CZ with work permit, you are welcomed as well!


Start projektu: ASAP | Až 100% remote


Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i kontrakt přes TalentGroup ke klientovi. U všech pozic je jako samozřejmost poskytována možnost vzdálené spolupráce (100% remote)


Pokud máte zájem o více informací, budu ráda když mě kontaktujete! :)

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

DevOps

DevOps / AWS Cloud engineer

Hledáme DevOpsáka (Senior | Junior)

Brno
ASAP
90.000
Remote

SAP SD, S/4 HANA

SAP PM

Náš klient nedávno akvizoval výrobní závod v Chomutově a bude zde potřeba sjednotit informační systém s celofiremním standardem: SAP. Hledáme tedy někoho, kdo by dokázal přijmout tuto výzvu a zastřešil kompletní implementaci.

Remote (občasná návštěva onsite)
ASAP
16000 Kč / MD

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.