Brno on-site, pátek home-office

co nejdříve!

30.000-60.000

full-time, HPP nebo IČO

IT Recruiter / Talent Acquisition Manager do TalentGroup !!!

V kanceláři

Remote

20 % remote

Kdo jsme?


Jsme nová společnost zaměřená na úzce specializovaný nábor v oblasti IT, v níž propojujeme nabídku s poptávkou, IT odborníky se zajímavými projekty. Poskytujeme outsourcing IT odborníků a související služby (HPP, direct contract). Pod značkou TalentGroup jsme sice na trhu noví, ale specializovanému IT recruitmentu se úspěšně věnujeme už více než 10 let (předchozí projekt jsme předali s ročními tržbami přesahujícími 200mil. Kč) a rádi si s tebou o našich zkušenostech popovídáme. Máme velmi dobře nakročeno ke stanoveným cílům a hledáme do svých řad někoho, kdo doplní náš energický team a bude se na našem úspěchu dlouhodobě podílet. Pokud tomu dáš šanci, můžeš být u startu něčeho velkého a to je vždy dobrá výchozí pozice pro tvou budoucí roli ve firmě i pro tvoje výdělky a celkové seberealizaci.


Shrnutí.


Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici IT Recruiter/Talent Acquisition Manager s chutí komunikovat a neustále navazovat nové kontakty s IT odborníky - kandidáty pro naše projekty.


Bude potřeba:

 • Umět se zorientovat v základní struktuře cyklu vývoje aplikací (SDLC), souvisejících technologiích (nebát se zeptat, umět si to najít, pochopit souvislosti) a správně pochopit poptávanou pozici aneb "koho hledáme",
 • Analyticky vyhledat ten správný profil kandidáta odpovídající požadavkům klienta (poznat co je a co není podstatné),
 • Umět hledat průniky poptávky s profilem kandidáta, na tyto průniky chytře, nejlépe nějakým originálním způsobem upozornit v 1. komunikaci s kandidátem a zajistit tak, aby tvoje zpráva na jedné z platforem nezapadla a naopak zaujala a aby ses dostal(a) s kandidátem do další komunikace.
 • Výsledkem by mělo být, že kandidát bude chtít být nabídnut našim prostřednictvím na danou pozici směrem ke klientovi.
 • Denně u nás zažiješ desítky takových „komunikačních vláken“ (kombinace nejrůznějších messeges/emailů/hovorů) a musí tě to prostě uspokojovat a bavit


Co ještě by mohlo být součástí tvého profilu?

 • Zdravý selský rozum a mít přirozenou potřebu dotahovat věci do konce
 • Je potřeba mít tah na branku a plnit na čem se dohodneme
 • Výhodou je samozřejmě zkušenost na podobné pozici v jiné personální agentuře, preferovaně takové, kde byl aplikován executive search - ale není nutností
 • Na druhou stranu pokud zkušenost s výše uvedeným není žádná, ale je tam chuť v rámci tvého dalšího uplatnění něco opravdu dokázat, pojďme se také potkat a pobavit se o vzájemných možnostech - jsme zastánci toho že každý šikovný člověk by měl dostat šanci se ukázat.


Jaké budou první dny/týdny po nástupu?

 • Nejprve ti pomůžeme nastavit pracovní prostředí, nástroje a vše ukážeme.
 • Nejlépe se vše naučíš na konkrétní zakázce, takže za asistence "služebně starších" kolegů budete postupovat step by step a naučíš se řešit zakázky tak, abys následně byl(a) schopen(a) je řešit samostatně.
 • Naučíme tě používat metodiku executive search plus vyhledávání kandidátů na všech dostupných kanálech

Jaké jsou u nás podmínky?

 • Fixní mzda (HPP nebo IČO dle tvých preferencí) + bonusy za každý nástup kandidáta na projekt (výrazně vyšší než je na trhu běžné).
 • Nejnovější pracovní vybavenní od Apple: MacBook Air, iPhone
 • Tarif samozřejmě neomezený pro soukromé účely, vč. neomezených dat.
 • Pěkné, útulné, moderní kanceláře, výborně situované v centru města.
 • Skvělá káva (na čemž si zakládáme) a občerstvení na místě
 • V pátek home-office
 • Neomezená placená dovolená. Všichni jsme dospělí a nepotřebujeme si nastavovat žádné zastaralé mantinely. U nás si všichni věříme a přidáváme tak další úroveň flexibility, pokud by si např. nějaká životní situace vyžádala nutnost mít delší volno. Každý si sám na základě svého dobrého pocitu a svědomí může vybalancoval práci se svým volnem.
 • Na dalších benefitech pracujeme a rádi od tebe budeme průběžně dostávat feedback o tom, co by ti udělalo radost - nejsme žádná zkostnatělá struktura, jsme otevřeni novým nápadům a vždy ochotni o všem diskutovat.

Jestli ti to dává smysl, tak se nám ozvi, rádi se s tebou potkáme a probereme vše v detailu. Přijdi na nezávazný rozhovor a uvidíme co konstruktivního z toho pro obě strany vypadne. Každé setkání je produktivní.


Aktuálně je nás v teamu už 5 a hledáme další 2 kolegy/kolegyně do role IT Recruiter / Talent Acquisition Manager a rádi bychom je obsadili během měsíce června, resp. rychle, takže garantujeme velmi rychlý průběh výběrového řízení.

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

SAP SD, S/4 HANA

SAP PM

Náš klient nedávno akvizoval výrobní závod v Chomutově a bude zde potřeba sjednotit informační systém s celofiremním standardem: SAP. Hledáme tedy někoho, kdo by dokázal přijmout tuto výzvu a zastřešil kompletní implementaci.

Remote (občasná návštěva onsite)
ASAP
16000 Kč / MD
Remote

Ostatní/Sales

Account Manager | Nastartuj kariéru v IT personální agentuře

Hledáme kolegu nebo kolegyni do role Account Managera s přirozenou schopností obchodovat.

Brno
ASAP (1.4.)
40000 - 60000 s výraznou bonusovou složkou

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.