Contact

Pro naši brněnskou základnu jsme zvolili „Dům u rudého vola“, který je už po staletí známý svým spojením s pohostinstvím v přízemí a je zde opravdu neopakovatelná atmosféra. Protože i my jsme ke všem svým partnerům pohostinní, rádi Vás pozveme na dobrý oběd, kávu, či drink v podvečer. Ať už jste kandidát, nebo klient – zastavte se k nám a rádi probereme možnosti vzájemné spolupráce. Určitě na nějaké přijdeme.

Where to find us

TalentGroup IT Recruitment s.r.o.

Kobližná 71/2

602 00 Brno

IČO: 14167549

Our Team

Dbáme na tom, abychom do našich řad přijímali pouze kolegy, kteří přesně zapadnou do našeho konceptu, protože víme že zdravá firemní kultura a společný tah na branku jsou důležité součásti úspěchu.

To znamená, že mezi nás zapadne každý kdo je: inteligentní, ambiciózní - chce být úspěšný a/ale ví že jediná cesta k úspěchu vede přes tvrdou práci, rád si alespoň občas zasportuje, má rád humor (který u nás může být někdy až na hraně), je celoživotní optimista a nepodněcuje tedy negativní nálady v kanceláři – žádné shnilé jablka v ošatce mít nechceme.

LinkedIn Professional Recruiter Veronika Larsen
LinkedIn Professional Recruiter Ester Nováková

Ester Nováková

Recruitment Manager

+420 702 074 727 Kontaktovat e-mailem
Zde můžete být třeba Vy!

Zde můžete být třeba Vy!

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.