Kdo jsme

Jsme personální agentura se specializací na IT. Nejenom díky našemu skandinávskému původu ctíme nekompromisní principy kvality dodávaných služeb i principy etiky v podnikatelském prostředí, jako jsou např. slušné a upřímné jednání s obchodními partnery, poctivost vůči zákazníkům nebo etické zacházení s konkurencí.

 

  • Více než 10 letá zkušenost v oblasti IT recruitmentu.
  • Proaktivní přístup, executive search, skutečný headhunting
  • Kvalita před kvantitou. Naše nabídky kandidátům jsou individualizované, s přesnou nabídkou pro jednotlivce.
  • Našim prostřednictvím klienti dosáhnou na „neviditelné“ účastníky trhu práce, kteří nejsou aktivní na pracovních portálech, bez nás by na ně neměli žádný nebo pouze velmi omezený dosah.
  • Recruitment nás baví a poskytuje nám nekonečnou studnici energie a obrovský tah na branku, který jsme připraveni věnovat právě vám a vašemu požadavku.

Our Team

Dbáme na tom, abychom do našich řad přijímali pouze kolegy, kteří přesně zapadnou do našeho konceptu, protože víme, že zdravá firemní kultura a společný tah na branku jsou důležité součásti úspěchu.

To znamená, že mezi nás zapadne každý, kdo je: inteligentní, ambiciózní, chce být úspěšný a/ale ví, že jediná cesta k úspěchu vede přes tvrdou práci, rád si alespoň občas zasportuje, má rád humor (který u nás může být někdy až na hraně), je celoživotní optimista a nepodněcuje tedy negativní nálady v kanceláři – žádné shnilé jablka v ošatce mít nechceme.

LinkedIn Professional Recruiter Veronika Larsen
LinkedIn Professional Recruiter Ester Nováková

Ester Nováková

Recruitment Manager

+420 702 074 727 Kontaktovat e-mailem
LinkedIn Professional Recruiter Lucie Landsmanová

Lucie Landsmanová

IT Recruiter

+420 602 263 740 Kontaktovat e-mailem
Zde můžete být třeba Vy!

Zde můžete být třeba Vy!

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.