Doporučit kandidáta

Metodika je velmi jednoduchá a transparentní – před zadáním kontaktu prosím danou osobu kontaktujte, aby s poskytnutím kontaktu souhlasil(a) – rádi bychom, aby se všichni zúčastnění v komunikaci cítili komfortně.
Samotné kontaktní údaje je možné jednoduše poskytnout prostřednictvím formuláře. Po automatizované verifikaci kontaktních údajů obdržíte informaci, jestli již s daným kandidátem na předmětné pozici komunikujeme nebo nikoliv.

Pokud s kandidátem ještě v kontaktu nejsme, automaticky Vám potvrdíme nárok na provizi za poskytnutí kontaktu vč. výše provize, která je vyplácená:
1) po ukončení zkušební lhůty v případě úspěšně obsazené pozice na HPP
2) na začátku 3.měsíce v případě kontraktu.

Provizi si lze nechat vyplatit formou fakturace nebo v hotovosti u nás na pobočce.

Kontaktní formulář

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.