Praha, Brno, Ostrava | nebo 80%+ remote

ASAP

70.000 - 140.000

IČO i HPP

DevOps Engineer

V kanceláři

Remote

80 % remote

Pro několik našich významných klientů, u kterých máme vyjednanou exkluzivitu a s tím související rychlý průběh výběrového řízení (cca 1 týden), obsazujeme současně více pozic na úrovni zkušených seniorů ale i šikovných juniorů do role DevOps engineer. Můžeš být i programátor s okrajovou znalostí cloudových řešení, který v této oblasti vnímá potenciál a rád by se v ní dále rozvíjel a profiloval. Tvoje primární zaměření bude na automatizace, prevence incidentů a jejich případné řešení. Týmy jsou ve všech případech složeny z expertů v této oblasti, kteří se těší na nového přátelského kolegu nebo kolegyni. If you are foreigner living in CZ with work permit, you are welcomed as well!


Bez čeho se neobejdeš:

  • předchozí zkušenost se systémovým a softwarovým engineeringem
  • důležitá je nějaká relevantní zkušenost (komerční/absolvovaný kurz) nebo ochota se učit a dále rozvíjet v oblasti "public clouds" (AWS, GCP, Azure, ...)
  • znalost Python nebo Bash nebo PowerShell, případně jakéhokoliv jiného programovacího/scriptovacího jazyka
  • musíš být schopen fungovat v týmu, být komunikativní - ovládat mluvenou AJ (ranní stand-upy)
  • povědomí o SRE (Site Reliability Engineering) je výhodou


Měl bys mít povědomí alespoň o něčem z následujícího:

  • Git/Gerrit
  • CI (Jenkins)
  • testing
  • Kubernetes, Docker

Vzhledem k širokému portfoliu klientů jsme schopni pracovat s různými úrovněmi seniority a nabídnout ti pozici ušitou přímo na míru s platovým rozpětím 70-140k CZK, odpovídajícím tvým zkušenostem. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i kontrakt/IČO nepřímo ke klientovi. U všech pozic je jako samozřejmost poskytována možnost vzdálené spolupráce (home-office min. 4 dny v týdnu / 80%).

Pokud máte zájem o více informací, budeme rádi, když nás kontaktujete :-).

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

DevOps

DevOps / AWS Cloud engineer

Hledáme DevOpsáka (Senior | Junior)

Brno
ASAP
90.000
Remote

JAVA

JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS

Pro našeho váženého klienta - největšího severoevropskoého dodavatele IT služeb poskytujícího komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor a služby pro vývoj produktů v oblasti komunikací a moderních technologií – hledáme do dvou rozdílných projektů vhodné kandidáty na pozici JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS.

full-remote
ASAP
80.000 - 120.000

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.