Brno

ASAP

90.000

HPP

DevOps / AWS Cloud engineer

V kanceláři

Remote

60 % remote

Základní předpoklady:

 

  • znalost scriptování (Python, Bash, PowerShell atd.)
  • zkušenost s nějakým cloudovým řešením (preference AWS, ale klidně i Azzure, GCP)
  • celkově když umíš scriptovat a cloudy ještě ne, tak se taky ozvi - možná by ses to právě na této pozici mohl(a) doučit a staneš se "komplet" DevOps masterem
  • schopnost dělat "root-cause" analýzu

 

Zbytek ti napíšeme rovnou do emailu, nebo řekneme do telefonu, vč. identifikace klienta atd.

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

PHP

Senior PHP vývojář (HPP)

Pro našeho klienta do teamu hledáme seniorního PHP developera.

Brno
1.3.2022
60000 Kč / měsíčně
Remote

JAVA

JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS

Pro našeho váženého klienta - největšího severoevropskoého dodavatele IT služeb poskytujícího komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor a služby pro vývoj produktů v oblasti komunikací a moderních technologií – hledáme do dvou rozdílných projektů vhodné kandidáty na pozici JAVA BACK-END DEVELOPER s vazbou na AWS.

full-remote
ASAP
80.000 - 120.000

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.