Brno

ASAP (1.4.)

40000 - 60000 s výraznou bonusovou složkou

full-time, HPP

Account Manager | Nastartuj kariéru v IT personální agentuře

V kanceláři

Remote

20 % remote

Kdo jsme?


Jsme personální agentura se specializací na IT. Pod touto značkou jsme sice na trhu noví, ale recruitmentu se věnujeme už více než 10 let a jsme v tom úspěšní - na konci svého předchozího působení jsme organizaci předali s ročními tržbami přesahujícími 200 mil. Kč a počítáme, že tento úspěch v TalentGroup překonáme. Takže sice začínáme, ale není to vůbec handicap, právě naopak - pokud tomu dáš šanci, můžeš být na začátku něčeho výhledově velkého a to je vždy dobrá výchozí pozice pro tvou budoucí roli ve firmě.


Shrnutí:


Hledáme kolegu nebo kolegyni do role Account Managera (obchodníka), s chutí a přirozenou schopností obchodovat = navazovat nové kontakty s klienty a ty pak udržovat. Obchodní proces je jednoduchý - vše tě naučíme. Přestáváme stíhat a potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže a rozjede komunikaci s dalšími klienty na které už aktuálně nemáme kapacitu, ale kde víme že o spolupráci s námi mají zájem. Tak si pospěš a ozvi se, už se těšíme.

Co od tebe očekáváme:

 • Schopnost identifikovat decisiomakera, umět ho nenásilně kontaktovat, potkat se s ním (online/osobně), vysvětlit mu co nabízíme, porozumět jeho potřebám a získat od něho konkrétní, jasně formulovanou poptávku (konvertovat meeting do poptávky)
 • Kontakty ti v mnoha případech přímo předáme a bude jen na tobě abys je dokázal procesovat dál do poptávky, nabídky, pohovoru a objednávky.
 • Umět od klienta získat kompletní zadání obsahující všechny potřebné parametry, porozumět zadání, pochopit co je prioritou, umět se zeptat na vše potřebné (naučíme tě) a poptávku zadat ke zpracování kolegyním z oddělení recruitmentu
 • Následně být schopen(a) včas koncipovat a odeslat nabídku napsanou na míru potřebám klienta (ověřit před odeslání s kandidátem jestli splňuje všechny požadavky na danou pozici)
 • Jak se tvoje kariéra u nás bude vyvíjet dále už je na tobě, poskytneme ti svoje know-how a případně i podporu v komunikaci s prvními klienty, podporu formou účasti na prvních schůzkách/videokonferencích a výsledkem by mělo být, že si během 2-3 měsíců vydefinuješ funkční klientské porfolio, které budeš dále obchodovat a budeš mít za sebou několik prvních objednávek (placementů kandidáta na projekt/pozici ke klientovi)

Co ještě by mohlo být součástí tvého profilu?

 • Zdravý selský rozum, přemýšlet logicky, umět se rychle zorientovat
 • Je potřeba být ctižádostivý(á), mít tah na branku a dotahovat věci do konce a zvládnout v krátkém čase zrealizovat maximální množství aktivit. Kdo tuto pozici pochopí, může si opravdu hodně vydělat (bonusy řádově ve stovkách tisíc korun / kvartálně)
 • Výhodou je samozřejmě zkušenost na podobné obchodní pozici v jiné personální agentuře (preferovaně specializované na IT)
 • Na druhou stranu pokud zkušenost s výše uvedeným není žádná, ale je tam chuť něco dokázat, je tam přirozenost, charisma a schopnost dotahovat věci do konce - pojďme se také potkat a pobavit se o vzájemných možnostech, jsme zastánci toho že každý šikovný člověk by měl dostat šanci se ukázat
 • Výhodou bude umět se zorientovat v základní struktuře SDLC (životním cyklu vývoje aplikací) a souvisejících technologií (nebo se nebát zeptat, umět si to najít)

Jaké jsou u nás podmínky?

 • Fixní mzda (HPP nebo IČO dle tvých preferencí) + bonusy za každý nástup kandidáta na projekt (výrazně vyšší než je na trhu běžné a vyplácíme je hned).
 • Pracovní vybavení Apple (MacBook Air, iPhone), které už na tebe čeká na tvém budoucím stole
 • Tarif samozřejmě neomezený pro soukromé účely, vč. neomezených dat.
 • Možnost využívat firemního účtu Liftago (taxi služba) na cestu na schůzky i k soukromým účelům.
 • Po rychlém zapracování (1.objednávka) služební automobil (jehož úroveň s tebou poroste spolu s tvými výsledky)
 • Pěkné, moderní kanceláře, výborně situované v centru města.
 • Skvělá káva (na čemž si zakládáme), občerstvení na místě tzn. stále plná lednička všeho možného co si nadiktuješ, aby ses u nás cítil(a) dobře a aby se ti dobře pracovalo.
 • V pátek možnost home-office dle vlastního uvážení.
 • Neomezená placená dovolená. Všichni jsme dospělí a nepotřebujeme si nastavovat žádné zastaralé mantinely. U nás si všichni věříme a přidáváme tak další úroveň flexibility, pokud by si např. nějaká životní situace vyžádala nutnost mít delší volno. Každý si sám na základě svého dobrého pocitu a svědomí může vybalancoval práci se svým volnem.
 • Na dalších benefitech pracujeme a rádi od tebe budeme průběžně dostávat feedback o tom, co by ti udělalo radost.

Jestli ti to dává smysl, tak se nám ozvi, rádi se s tebou potkáme a probereme vše v detailu. Přijdi na nezávazný rozhovor a uvidíme co konstruktivního z toho pro obě strany vypadne. Každé setkání je produktivní.


V 1.fázi vývoje firmy na tuto „obchodnickou“ pozici hledáme celkem 2 nové kolegy a tyto pozice chceme obsadit opravdu rychle – takže garantujeme velmi rychlý průběh výběrového řízení.

Rádi bychom měli obsazeno nejpozději k 1.4.2022, resp. co nejdříve, tak neváhej a ozvi se.

Reagovat na nabídku

Vaše kontaktní osoba

Mám zájem, kontaktujte mě

Podobné příležitosti

Remote

PHP

Senior PHP vývojář (HPP)

Pro našeho klienta do teamu hledáme seniorního PHP developera.

Brno
1.3.2022
60000 Kč / měsíčně
Remote

DevOps

DevOps / AWS Cloud engineer

Hledáme DevOpsáka (Senior | Junior)

Brno
ASAP
90.000

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.