Máme za sebou první ukončený kvartál.

Máme za sebou první ukončený kvartál a troufáme si říct, že start se podařil.

Aktuálně spolupracujeme s více než 15 klienty, na kontě prvních 17 objednávek, více než 25 pohovorů v pipeline a cca dalších 50 lidí na benchi které umíme ihned nabídnout. Vážíme si toho že náš proaktivní, skutečně head-hunterský přístup funguje, že naše unikátní sourcingová platforma a vyhledávací engine s prvky umělé inteligence pomáhá víc než se předpokládalo a že se start celkově vydařil. Ke každému kandidátovi i klientovi přistupujeme s velkou pokorou, poptávky přijímáme a řešíme s vděkem, zapálením a snažíme se vždy dělat maximum.

Recruitment nás moc baví a máme radost uz toho, když kandidátům dokážeme najít práci kterou si zaslouží a posune dál a firmám zároveň pomůžeme s obsazením otevřených pozic. Je skvělé, že se nám za krátkou dobu podařilo poskládat dohromady funkční team, že nás to spolu v práci baví, spolupráce funguje a hlavně se u práce taky umíme společně zasmát.

V tomto počtu a složení rozhodně nekončíme a aktuálně budeme otevírat další pozice - Business development Manager i Talent Acquisition manager a těšíme se na další pohovory a nové kolegy. Na konci roku bychom rádi byli v dvojnásobném složení.

Důvěřují nám

Za těch 10 let, co se věnujeme personalistice v oblasti IT jsme se sami na sobě naučili, co v této branži funguje a díky tomu získali spoustu větších i menších klientů. Neradi bychom zde ale zveřejňovali konkrétní loga a názvy společností, protože ctíme diskrétní vazby a nepsanou mlčenlivost, kterou uzavíráme s každým našim zákazníkem. Pokud chcete zjistit, jak spolupráce reálně funguje a že recruitment děláme opravdu dobře, trhu s IT odborníky rozumíme a máme účinné nástroje, jak je pro vaši poptávku rychle získat, nejjednodušší bude si spolupráci vyzkoušet na jedné konkrétní poptávce. Uvidíte, že výsledek vás nezklame.